Wszystkie bestsellery

TV LED Arielli 24" 24DN6T2

24DN6T2
AKAI

Return

nr 436

162,59 zł
Ilość
Brak towaru


Opis

TOWAR NIEPEŁNOWARTOŚCIOWY : wada ekranu - pozioma linia ,

niewielkie przebarwienie przy krawędzi, widoczne tylko na ciemnym tle

Dzięki  Arielli 24DN6T2  będziesz cieszyć się doskonałą jakością obrazu z realistycznymi i jasnymi kolorami. Dzięki przekątnej 24 cali i rozdzielczości HD Ready 1366 x 768  pikseli z pewnością zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z pracą i rozrywką.

Możesz podłączyć go do komputera przez port cyfrowy HDMI ! Ma szerszy kąt widzenia, aby oglądać bez zmiany jakości obrazu nawet z boku.

Ponadto dzięki portowi USB możesz oglądać filmy i wideo z urządzeń USB w wysokiej rozdzielczości. Wreszcie zaskoczy Cię funkcjami GamingCinema  wraz z jego możliwościami.

 

Przekątna: 24 "

Rozdzielczość: HD Ready

Częstotliwość: 60 Hz

Specyfikacje

Przekątna: 24 cale

Te wymiary są idealne do stosunkowo małych pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. W tych calach można spotkać ekonomiczne modele, które oferują to, co niezbędne, ale można też spotkać modele, które nie mają absolutnie żadnej zazdrości w zakresie funkcji któregokolwiek z modeli o większej liczbie cali!

Typ: LED

W tej kategorii znajdziesz telewizory z doskonałym odwzorowaniem kolorów! Wynika to oczywiście z ich technologii, ponieważ telewizory LED zawierają małe diody LED do wyświetlania!

Rozdzielczość: HD Ready

Telewizory o rozdzielczości większej lub równej 1366 x 768 pikseli to takie, które są scharakteryzowane jako HD. Te poziomy rozdzielczości są w stanie zapewnić doskonałą jakość obrazu, zwłaszcza w telewizorach o przekątnej 22-27 cali!

Częstotliwość: 60 Hz

Liczba herców (Hz) wskazuje częstotliwość skanowania, tj. Liczbę obrazów, które przechodzą przez ekran w określonym przedziale czasu. Ogólna zasada jest taka, że ​​im wyższa liczba, tym gładszy obraz bez „rozmycia”.

Dowiedz się wszystkiego ...

Hitachi Smart TV
Dzięki  portom HDMI telewizor Arielli 24DN6T2 zamieni salon w centrum rozrywki. Połączenie HDMI zapewnia szybki transfer danych cyfrowych o wysokiej rozdzielczości z różnych urządzeń bezpośrednio do telewizora! Podłącz konsole do gier, odtwarzacze Bluray, odtwarzacze multimedialne i inne urządzenia z łatwością, aby łatwo cieszyć się treściami z wielu źródeł!

Oglądaj filmy z USB!

Wystarczy podłączyć pamięć USB lub dysk twardy do telewizora i od razu cieszyć się filmami, zdjęciami lub muzyką. Więc podróżuj do szerokiej gamy treści w zaciszu swojego salonu i na ekranie telewizora.
Hitachi Smart TV

Porównanie i ocena ...

Wszystkie wskazówki zebrane na tablicy! Tutaj możesz zobaczyć ocenę cech urządzenia w odniesieniu do najlepszych technologii na rynku.
8
Analiza
.
 
8
Częstotliwość
.
 

 • gwarancja bez wychodzenia z domu

  DOOR TO DOOR 12 mies.

   

  Gwarancja door-to-door – to inaczej gwarancja "od drzwi do drzwi". Jest to rodzaj luksusowej i niezwykle przyjaznej dla Klienta gwarancji, polegającej na całkowicie darmowej obsłudze transportu wadliwego sprzętu od drzwi Klienta do serwisu i z powrotem. Zgłoszenie gwarancyjne przyjmowane jest na podstawie dowodu zakupu produktu - paragonu lub faktury. Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, następnie naprawiany w serwisie i dostarczany z powrotem w to samo miejsce.

  Gwarancja door-to door jest:

 • komfortowa – Klient wysyła i odbiera sprzęt bez wychodzenia z domu. Kurier zabiera go wprost od drzwi klienta, zawodzi do serwisu i przywozi Klientowi naprawiony;

 • szybka – transport odbywa się kurierem, dzięki czemu mamy pewność, że czas przesyłki będzie skrócony do minimum;

 • darmowa – Klient nie ponosi żadnych kosztów.

Szczegóły produktu
AKAI
24DN6T2

Opis

Stan
Po zwrocie
10 innych produktów w tej samej kategorii:
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć